Office 365 naujienos: sausis – vasaris

Vieni pakeitimai jau įdiegti, kiti tik artėja, tačiau netrukus Microsoft Teams erdvėse bendradarbiausime ir su išoriniais partneriais, integruosime Planner užduotis su Outlook kalendoriumi, laisvai stumdysime failus tarp OneDrive ir SharePoint, matysime Planner užduotis tvarkaraščio rodinyje, galėsime filtruoti, leisti paiešką. 

Pakvieskite daugiau išorinių vartotojų į Teams

Jau kelis mėnesius buvo galimybė į Microsoft Teams pakviesti išorinius vartotojus, turinčius Office 365 darbo paskyras, tačiau dabar, iki kovo mėnesio pabaigos, bus įgyvendinta labiausiai vartotojų pageidauta Teams savybė – galimybė pakviesti vartotojiškų paskyrų savininkus bendradarbiauti kartu.

Tai reiškia, kad bet kurį partnerį, projekto komandos narį, turintį bet kokį el. paštą (@gmail, @outlook, t.t), susietą su Microsoft paskyra galėsite pakviesti į Microsoft Teams ir kartu dirbti prie projektų, pokalbių, susitikimų, dokumentų, failų.

Vartotojai, naudojantys Gmail ar kitas ne Microsoft el. pašto paskyras, kaip ir anksčiau turės vieną kartą susikurti nemokamą Microsoft paskyrą, kad galėtų priimti kvietimą į Teams.

Visi išoriniai vartotojai bus reguliuojami tomis pačiomis Office 365 saugos ir atitikties procedūromis ir valdomi per Azure AD.

Planner užduočių rodymas Outlook kalendoriuje

Jau kovo pradžioje bus įdiegta galimybė kiekvienam matyti visas savo Planner užduotis Outlook kalendoriuje per iCalendar formatą.

Apie kitus, jau įdiegtus Planner patobulinimus, rašėme čia.

Neliks atskiros Grupių programėlės

Kadangi Grupės tapo svarbia Office 365 esybe ir dalimi, Microsoft paskelbė apie sprendimą labiau vystyti Outlook programėles ir atsisakyti atskiros Groups mobilios programėlės.

Grupių sąrašą jau galima rasti Outlook mobiliose programėlėse iOS, Android ar Microsoft, todėl nuo kovo iki gegužės 1 d. Outlook Groups mobili programėlė bus išimta iš Apple App Store, Google Play ir Microsoft Store.

Po gegužės 1 d. vartotojams vietoje Groups bus pasiūlyta parsisiųsti Outlook programėlę.

Galima naudoti (.) Grupės pavadinime

Daugiau lankstumo kuriant Office 365 Grupių pavadinimus suteiks galimybė naudoti tašką pavadinime. Šia galimybe jau galima naudotis Office 365 Admin centre, Outlook Online ir Outlook mobilioje programėlėje.

Failų perkėlimas tarp OneDrive ir SharePoint Online

Failų perkėlimas (File Move) yra nauja Office 365 savybė, kuri leidžia perkėlinėti failus tarp įvairių Office 365 vietų OneDrive ir SharePoint Online ir išsaugoti visą versijavimo istoriją, bei priskirtus metaduomenis.

Susiję įrašai:


Įkeliama…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Ne visi duomenys tampa informacija

Kaip organizuoti verslo informaciją ataskaitose? Kokie rodikliai yra būtini ir ką būtina kontroliuoti?

Paskelbė Viparkas, UAB

Informacijos valdymo sprendimai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s